Udany start KS Włynkówko

KS Włynkówko od zwycięstwa rozpoczęła rundę jesienną piłkarskiej słupskiej klasy A"sportbazar.pl" grupa I. Na inaugurację rozgrywek pokonaliśmy przed własną publicznością Poleneza Bobrowniki 2:1.

Gole dla naszej drużyny strzelili Konrad Łabicki, który wykończył piękną akcję zespołu i z głowy dał prowadzenie naszej drużynie, drugiego gola strzelił Bartosz Bukowski (z karnego) w ostatnich minutach meczu ustalając wynik spotkania.

Szczególnie dobrze wyglądała pierwsza połowa tego spotkania, gdzie nasz drużyna zdominowała grę na boisku i zasłużenie prowadziła po pierwszej połowie 1:0, chociaż wynik mógłby być znacznie wyższy, drużynę przyjezdna dwa razy uratował słupek. Po zmianie stron gra się wyrównała, Polonez potrafił doprowadzić do remisu i dążył do zgarnięcia 3 punktów w tym spotkaniu, jednak ostatnie zdanie należało do nas i po 90 minutach gry w bardzo ciężkich warunkach mogliśmy się cieszyć ze zwycięstwa.

Brawa dla całej drużyny i sztabu szkoleniowego. Z niecierpliwością czekamy na kolejne sukcesy naszej drużyny.