Rusza nowy sezon

Dobiega koniec okresu przygotowawczego do rozgrywek. W klubie nastąpiło sporo zmian zarówno w zarządzie jak i w drużynie, do której dołączyły nowe twarze. Atmosfera jest dobra i bojowa, na ostatnim treningu było aż 19 zawodników chętnych i gotowych do gry.

W najbliższy weekend piłkarskie drużyny ze słupskiej klasy A "sportbazar.pl" grupa I przystępują do grania w sezonie 2016/2017. Ciekawie zapowiada się jesienna rywalizacja, która powinna być pełna sportowych emocji.

Na inaugurację rozgrywek KS Włynkówko zmierzy się w niedzielę o godzinie 16 na stadionie w Jezierzycach z Polonezem Bobrowniki. Czy beniaminek podtrzyma dobrą passę z końcówki poprzedniego sezonu, kiedy w takim pięknym stylu wywalczył awans do "A" klasy i będzie się cieszył z pierwszych punktów w nowym sezonie? Możesz o tym wszystkim przekonać się osobiście gorąco dopingując naszą drużynę podczas meczu. Zapraszamy Wszystkich chętnych i trzymamy kciuki za dobry start naszej drużyny.

Powiązana galeria: