WYGRANA TURNIEJU O PUCHAR WÓJTA GMINY SŁUPSK
W dniu 06.08.2017 nasz zespół uczestniczył w Letnim Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Słupsk, który został rozegrany na boisku „Orlik” w Jezierzycach. W turnieju uczestniczyły drużyny: KS Włynkówko, „Dąb” Kusowo, „Stal” Jezierzyce, SwePol Link Bruskowo Wielkie oraz „Szansa” Siemianice.
Mimo braku przygotowań do gry na sztucznej nawierzchni zawodnicy KS Włynkówko bardzo dobrze zaprezentowali się na zawodach. Po bardzo dobrych występach już przed ostatnim spotkaniem zapewnili sobie wygraną w turnieju.
Wyniki turnieju z udziałem KS Włynkówko:
KS Włynkówko - „Szansa” Siemianice                       3:0
„Stal” Jezierzyce - KS Włynkówko                              0:1
KS Włynkówko - SwePol Link Bruskowo Wielkie       3:2
„Dąb” Kusowo - KS Włynkówko                                  2:1
W składzie naszego zespołu występowali:
Piotr BARGIEŁ, Jakub GIEC, Łukasz KAZUBOWSKI, Kamil KULPA, Konrad ŁABICKI, Oskar MAJCHER, Jacek OKOŁOTOWICZ.
Bardzo ważną informacją jest indywidualna nagroda dla KAZIEGO, który został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju!!! Ponadto do ostatniego meczu KUBA walczył o miano najlepszego strzelca. Niestety został nim zawodnik Stali, którzy w kończącym meczu zrobili sobie trening strzelecki z Siemianicami.
Bardzo dziękujemy za gorący doping, a piłkarzom za piękną walkę.