Ciężka praca popłaca – kolejny AWANS!

Rywalizacja o awans w piłkarskiej A klasie grupa I Słupsk, w dniu 17 czerwca 2017 została zakończona. Oczywiście awans z pierwszego miejsca wywalczył nasz zespół wygrywając w ostatnim meczu z KS Damnica (1:0).
Awans niewątpliwie jest zasługą bardzo ciężkiej pracy, przygotowania fizycznego zawodników oraz coraz lepszej taktyki gry całym zespołem. Początki tego historycznego sukcesu okrzepione były bardzo poważnymi kontuzjami, jednakże walka do końca w każdym meczu przyniosła oczekiwany rezultat. Na podziękowania zasługuje każdy zawodnik bez wyjątku, ponieważ wejście nawet na kilka minut w niektórych meczach przesądzało szale wygranej, przykład Paweł Kauch strzelający piękną bramkę w ostatnich minutach w meczu z Chrobrym Charbrowo.
Ponadto podziękowania należą się działaczom z Włynkówka, którzy w bardzo dobry sposób gospodarują tym skromnym budżetem. Co więcej doprowadzili do możliwości grania na naszym boisku. Szczerze dziękujemy za codzienną, społeczną pracę wszystkich zaangażowanych w odbudowanie obiektu przy Akacjowej.
Z nowym sezonem realizowane będą zajęcia z dwiema grupami szkoleniowymi rocznik 2008 oraz 2009. Co wskazuje na ciągły rozwój piłki w tej miejscowości.
Kończąc pragnę poinformować, że od dwóch tygodni realizowany jest okres przygotowawczy i w związku z tym zapraszamy wszystkich kibiców na dopingowanie naszej drużyny w sparingach. Szczegóły w kalendarium.